BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viktoras Hugo “Vargdieniai”

hugo Ilgą laiką nieko nepaėmiau į rankas skaityti, bet kai prisiruošiau,tai prisiruošiau rimtai. Šiuo metu jau pradėsiu 3 tomą ( arba 4 knygą) Hugo “Vargdienių”. Kas skaitė ar bent jau matė knygą, žino koks tai didelis iššūkis atrodo, pažiūrėjus kokio storio knygos, na o ypač kas skaitė , žino kokių iššūkių būna beskaitant.
Visų pirma, knygą įtraukianti ir prikaustanti, nors net nepanaši į šiuolaikiškus detektyvus, kur mąstai,kad čia tas blogietis. Čia istorija, tiesą pasakius, gana paprasta ir nuspėjama. Iš karto matai,kas čia slepiasi po nauju vardu, tačiau skaitant visą laiką jaudinuosi dėl herojų. Nors nesu linkusi labai įsijausti ir bijoti dėl to,kas kam nutiks, bet būtent šioje knygoje atrodo, net širdis sulėtėja, kai kyla grėsmė mylimam herojui.
Kaip minėjau, šiuo metu skaitau 4 knygą ( viso yra 5, yra keletas leidimų, aš skaitau senąjį, kuriame buvo 4 tomai), galbūt ir šiais metais spėsiu 5 perskaityti. Sausio mėnesį bus naujo filmo premjera, paremta šia knygą, tuo pačiu laukiu ir bijau, baisu,kad išleis visišką šlamštą.
Na bet mus matyt.
O knygą galiu parekomenduoti skaityti tiems, kas mėgsta senuosius laikus, domisi istorija, nebijo iššūkių ( daugiau negu 1000 psl, kur tikrai ne vienas šimtas puslapių yra , rodos, tiesiogiai nesusiję su pagrindine istorija, o tik aplinkos/mūšio/vienuolyno aprašymas) ir myli klasiką.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą