BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu

Turbūt visi pažįsta šį dėde ir net nereikia niekam pasakoti, kiek daug jis žino.
Ši knyga jau nuo balandžio mėnesio sėdėjo lentynoje ir laukė savo eilės. Kai prasidėjo pas mus rinkimų karštinė ir įvairios reklamos/antireklamos apie atominę elektrinę ir išlindo Čekuolio veidas, labai juo nusivyliau. Jis,kaip žurnalistas, turėtų likti šališkas ir blaiviai įvertinti abi puses.

Kaip ten bebūtų, knygą pradėjau skaityti ir perskaičiau per savaitgalį. Labai informatyvi knyga, daug skirtingų skyriukų skirtingom temom. Puiki savišvietos knyga (kaip ir jo laidos puikios savišvietai). Perskaitęs iš karto pasijunti labiau išsilavinusiu žmogumi :))  Knygoje galima susipažinti su politika, kai kurių šalių politikos subtilybes, taip pat paskaityti apie žmogaus organizmą, kai jį veikia kvaišalai arba kas pasikeitė per tiek metų, apie vyrus ir moteris, mitus apie juos ir daug kitų temų.

Kaip ten bebūtų dėl tos elektrinės, bet Čekuolis tikrai labai įdomus žmogus ir žadu skaityti ir kitas jo knygas, tik manau skaitant jo knygas (kaip ir kitų autorių knygas) reikia likti kritiškam, nepriimti visko “kaip už gryną pinigą” .

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą