BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jodi Picoult “Trapumas”

Šį kartą  mano rankose buvo Jodi Picoult “Trapumas”. Pirmieji puslapiai sužavėjau ir įtraukė, bet artėjant link galo nusivylimas augo, man tai pasirodė knygos “Mano sesers globėjas” antroji versija , istorija tokia panaši, vėl turime 4 asmenų šeimą su 2 dukrelėmis, iš kurių viena serga baisia liga. Vėlgi vyksta teismas, šį kartą dėl kitų priežasčių. Nuvylė tai,kad autorei nepavyko sugalvoti kažko kito, rodos ima tą pačia mintį ir ją pakreipia kita linkme.. pakeiskime liga, teismo priežastį, įdėkime kelis įdomesnius įvykius ir voulia,turime naują knygą.

Jau pradedu įprasti, kad kito rašymo stiliaus autorė nepripažįsta, kai rašymą asmenimis, gal bando pasidaryti tai savo “vizitine kortele”? Labai jau nevykus būtų, manau jeigu nori išsiskirti iš rašytojų gausos, tai daryk rašliavos turiniu, kalbos maniera, o ne apipavidalinimu.

J.Picoult kūryba vis nusiviliu, keliomis knygomis sužavėjo, prikaustė, o dauguma nuvylė, nes paimdama tikėjausi kažko labai įdomaus, kaip gerosiose knygose, o gavau.. bet ką. Ką gi, ne visiems autoriams lemta kepti knygas tokiais tempais ir likti įdomiai, autorę gerbiu tik už tai, kad imasi įvairių temų ir į jas gilinasi, pateikia nemažai informacijosi, matosi, kad dirba.. o Daugiau net nežinau..

Liko “Kitas gyvenimas” ir baigsiu šios autorės knygų serija šiai vasarai, nežinau ar vėliau dar kažką jos imsiu.

p.s. šios knygos pabaiga labiausiai nuvylė, labai pigiai užbaigta..

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą