BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jodi Picoult “Second Glance”

Esu skaičius jau ne vieną šios autorės knygą. Vienos įtraukė, sudomino ir nepaleido, kitos pasirodė neįdomios, nuvalkiotos, jau kažkur gidėtos. Ši autorė knygas kepa palyginus dideliu greičiu ir jos dažnai gana panašios ( kiek skaičiau, vis būna viesiša mama, sergantis veikas, koks nors viengungis/viengungė ir panašiai, kas šią autorę yra skaitę mane supras) todėl niekam nepatariu skaityti 2 ar daugiau jos knygų viena po kitos. Reikia perskaityti vieną knygą, tada paskaityti ką nors kito, galbūt rimtesnio, ir tada galima vėl grįžti prie paprastų knygų ir perskaityti dar viena Jodi Picoult knygą.

Ši knyga išsiskiria iš kitų, nes kalbama apie paranormalius reiškinius, kiek teko šios autorės knygų skaityti, neteko su tuo susidurti. Tad toks naujas dalykas buvo visai įdomus ir patrauklus, bet žinoma buvo ir tipiniai dalykas - sergantis vaikas kokia nors reta liga. Čia Jodi arkliukas, surasti retą ligą ir ją prilipdyti vaikui.

Pati istorija gana įdomi ir įtraukianti, apie miestuką, kuriame pradeda vykti keisti dalykai, apie amerikos čiabuvuciu ir miestelio istoriją. Buvo įdomu paskaityt kažką kitokio. Knyga įdomi, bet nėra geriausias Jodi kurinys.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą