BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jodi Picoult “Kitas gyvenimas”

Paskutinė šios autorės knyga , kurią perskaičiau, šiais metais. Norėjau perskaityti kuo daugiau jos knygų, bet nuvylė, kaip minėjau kituose įrašuose, kai kurios knygos nudžiugina, o kai kurios atgraso nuo šios autorės.

Šią knygą priskirčiau prie vidutinių. Tokių, kurias galėtų skaityti ir galbūt mėgautis tie , kurie  neskaito rimtesnės literatūros ir nėra susipažinę su geromis šios autorės knygomis. Istorija gana paprasta, mergina pabėga iš namų ir susipažįsta su vaikinu ši geros šeimos, jeigu taip greit nebūtų jie pradėję būt kartu, primintų santą barbarą.  Meilės istorija iš esmės niekuo neypatinga, autorė, kaip visada, liečia šeimos temą. Tik surprise surprise vaikas neserga mirtina liga, tačiau vėl susiduriam su blogais santykiais arba iš vis jų nebuvimu, su mama. Vėlgi šią tema autorė dažnai paliečia, kartais tai būna antraeilis veikėjas, kartais pagrindinis.

Bendrai knyga nenuvylė, nes galbūt jau nieko doro nebesitikiu iš šios autorės, turbūt jau pasikartosiu, bet jeigu  nori savo skaitymo laiką praleisti naudingai, geriau skaityk ką nors kito :)

dabar mano rankose “Girl who played with fire”. Gerinu kalbos žinias ir tesiu millenium trilogija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą