BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jodi Picoult “Kita širdis”

Vis dar tęsiu savo planą perskaityti kuo daugiau šios autorės knygų per vasarą. J.Picoult turi įdomią savybę, rodos paimi vieną knygą (kaip neseniai buvo su “Kuprotojo banginio dainos” ), nusivili ir jau atrodo, kad jos užtenka, nusivažiavo, bet paimi knyga kaip ši, vėl susidomi autore. Ši knyga buvo labai įdomi, tokia graži istorija, bent jau man graži. Kaip visada , autorė imasi siunkių klausimų, šį kartą svarsto, ar galima paimti savo vyro ir dukrelės žudiko širdį, kad išgelbėtų kitą dukrą ? Realiai tokie klausimai labai sunkūs.. Knygoje yra tokių detalių, kurios primena filmą “Žalioji mylia”. Aišku, lyginti negalima, filmas yra pasakiškas, amžinai per jį, kaip mažas vaikas, žliumbiu. Čia kažkas panašaus yra, tačiau panašumai liejasi skaitant vis toliau.

Knyga manau verta dėmesio, tai būtų viena iš tų knygų, kurias siūlyčiau skaityti norintiems susipažinti su autorė, nes labai liūdna, kai bet kokio autoriaus pirmą knygą, kaip tyčia, paima prasčiausia ir po to susidaro nuomonę, kad jis visada toks.  Kaip pvz. Remarkas. Perskaičius jo “Gemą”, turbūt nieko daugiau nenorėčiau, tad džiaugiuosi, kad ji nebuvo pirmoji.

Darbar kita J.Picoult knyga “Kitas gyvenimas”. Dar draugė pažadėjo paskolinti “Trapumas”. Turbūt tuo ir baigsis šios autorės skaitymo vasara :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą