BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Harukis Murakami “1Q84″ Pirmoji dalis

H.Murakami galėčiau priskirti prie savo labiausiai mėgiamų autorių , todėl pasirodžius jo naujai knygai ir dar pamačius nuolaidos ženklą knygyne, negalėjau nenusipirkti. Jau ne pirmi metai,kaip jį skaitau, bet iki šiol negalėčiau aiškiai pasakyti, kodėl man jis patinka. Jo kūriniai atrodo fantastiniai, aš nemėgstu fantastikos, bet jį labai mėgstu. Na jis turi kažką, kas patraukia.

Dar vienas dalykas kuris patraukė šioje knygoje, jau ją pradėjus skaityti, tai religinė sekta/organizacija. Aš jomis domiuosi, todėl ir viskas, kur jos minimos,atrodo įdomu.

Vėl autorius patraukė savo herojais, nors jie atrodo tokie skirtingi, bet kažkaip tinkantys vienas kitam. Knyga įkvėpta kitos knygos, G.Orwell “1984″, kuris, kaip bebūtų gėda, nei buvau skaičius, nei buvau girdėjus. Todėl vos tik baigus Šią Murakamio, susiradau Orwell knygą, nes pasidarė labai įdomu, kas gi ten dedasi, todėl dabar dar ją ir skaitau.

Kadangi artėja vasara, baigsis mokslai ir vėl, PAGALIAU, turėsiu daug laiko paprastai literatūrai, pasipildžiau savo biblioteką, knygomis, kurias noriu perskaityti. Turiu antrą “1Q84″ dalį ir planuoju įsigyti trečią, jau nuo seniau turiu S.Jobs biografiją, perskaičiau tik trupučiuką, tai pabaigsiu vasarą. Atrodo labai įdomus žmogus, vėliau norėsiu perskaityti dar B.Gates ir Einšteino. Taip pat įsigijau Čekuolio pirmąją knygą. Man jis atrodo labai įdomus žmogus, Lietuvos šviesuolis, todėl noriu pagaliau susipažinti geriau su juo, su tuo, ką jis veikia. Šiuo metu skaitau Orwell “1984″, kadangi knyga tik įpusėta, o jau spėjo mane labai sužavėti, todėl savo eilės laukia ir jo “Gyvulių ūkis”. Keista, kad šio autoriaus anksčiau neatradau ir keista, kad niekas iki šiol į rankas neįkišo jo knygos, juk ji tokia gera! Nora praeitą vasara buvau nusivylus J.Picoult, norėčiau šią vasarą vėl kokią nors jos knygą perskaityti. Nors jos ir štampuojamos, bet kartais visai malonu kažką lengvo paskaityti.

Taip pat noriu pasigirti gautu skirtuku:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą