BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Doctor who ir Justin Richards “The Clockwise Man”

Atradau tokią nuostabią vietą, kurioje yra labai daug gerų ir pigių knygų anglų kalba. Na ir man taip netyčia nuskilo, kad radau Doctor Who knygų kolekciją. Visų pirma, kas tas Doctor who? Jis yra  ”timer lord” , ateivis, galintis keliauti laikus su savo laiko mašina, tardis, kuri atrodo kaip.. policijos būdelė. Turbūt kiekvieną kartą , kai kažkam pasakoju apie ką šis herojus,  nuskambu vis durniau ir durniau . Na bet pati istorija labai įdomi ir įtraukianti, nors nesu fantastikos gerbėja, bet šį serialą labai greit pamilau ir manau verta išbandyti visiems Pirmos serijos galbūt ne taip “kabinančios” , bet vėliau užkabina. ( geriausia žiūrėti sezonus nuo 2005).

Seriale kiekviena serija yra dažniausiai kaip atskira istorija,kaip daktaras ir jo kompanionė (kartais vienas, kartais daugiau žmonių) keliauja į kokia nors planetą/galaktiką, dažniausiai šiaip,pakeliauti, bet vis nutinka kažkas netikėto. Turbūt pats daktaro herojus priverčia pamilti serialą. Nors jis visados išsiblaškęs, bet vis sugeba kaip nors išmąstyti ir rasti išeiti iš keblios padėties

Žodžiu,jeigu turit laiko, griebti šitą serialą

O apie knygas. Žinojau,kad šis herojus yra labai populiarus Anglijoje, bet nemaniau,jog yra išleistos knygos apie jį, bet va radau visą kolekciją ir negaliu atsidžiaugti.

Kolekciją sudaro 10 knygų, deja kai aš radau saviškę, jau  2 trūko ( antros ir trečios).

Jau perskaičiau pirmąją knyga Justin Richards “The Clockwise Man”. Tai kaip viena papildoma serija serialo, kadangi šiuo metu jis sustojęs, nežinau kada sulauksiu naujų serijų, tai knygos yra puikus būdas pamiršti mylimo daktaro.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Doctor who ir Justin Richards “The Clockwise Man””

  1.   doweeedooo rašo:

    kur radai pirkti doctor who knygu? :)

Rašyk komentarą