BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dar viena Doctor who knyga ,Ellen DeGeneres knygos ir apie knygų aprašymą

Tai jau trečioji Doctor who serijos knyga, kurią perskaičia ir ši man labiausiai patikoje. Joje pateikiama istorija apie tai,kaip nendartalietis patenka į mūsų laikus ir daktaras su Rose grįžtą į jo laikus ir bando ištirti kas įvyko.

Kaip visada apie knygą neturiu daug ką pasakyti, iš vis pastebėjau, kad vis sunkiau aprašyti knygas. Aš jas perskaitau, galiu, ir mielai tai darau, padiskutuoti apie knygą, pasidalinti savo pastebėjimas, išklausyti kitų ir išsakyti savo interpretacijas, bet kai reikia jas aprašyti, galvoje tuščia. Toks Pyyyyyyyyyyyyppp ir viskas. Aš labai noriu aprašyti savo knygas, išsaugoti pirminį įspūdį apie knygą, nes dabar atsimenu kai kurias senas knygas ir galvoje likę tik “patiko” arba “nepatiko”. Neatsimenu ar man buvo liūdna ją skaityt, ar kažkokią mintį paliko ilgam, ar kažką priminė, nieko tokio neatsimenu. Todėl ir stengiuos aprašyti,paminėti perskaitytas knygas, tačiau iš to mažai naudos, kai mintis sunku reikšti žodžiais. Dažnai galiu pasakyti, kad patiko arba nelabai.Iš kitos pusės aprašinėdama knygas nenoriu “prispoilinti” nes patiko labai nemėgstu žinoti ką nors apie knygą (filmą ar bet ką) prieš gaunant galimybę pačiai perskaityt, nes kitaip sugadinamas visas malonumas.

Baigus klausyti Hunger game trilogiją, pradėjau klausyti Ellen DeGeneres knygas. Tai puiki moteris, jos laidos labai smagios, jos stand up comedy labai patraukė. Žodžiu, ji man atrood idealus žmogus. Išklausiau dvi knygas:

Pirmoji yra naujesnė, ją klausiau pirma ir labai patiko. Ellen juokeliai,pastebėjimai, patarimai visada pralinksmina ir šiaip malonūs paklausyt, šią knygą rodos išklausiau per dieną ar dvi, klausant pakėlė nuotaiką ir sėdėjau, turbūt kaip kvailė, autobuse šypsodamasi ( kodėl jeigu žmogus be jokios priežasties sėdi ir šypsos ,jis atrodo kaip kvailys?)

Antra knyga nenusileidžia pirmai, taip pat puiki,šmaikšti, bet.. dauguma “bairių” jau pasakyti vienam iš stand up’ų, kuris yra youtube ir kurį teko seniau matyt, tad girdėti vėl tą pati nebuvo labai įdomu, bet negirdėti buvo smagūs ir geri.

Dabar kita mano klausimo knygą apie sėkmingus žmones “Outliers”

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Dar viena Doctor who knyga ,Ellen DeGeneres knygos ir apie knygų aprašymą”

  1.   Cara rašo:

    Gal žinai, kur galima šią knygą perskaityti online nemokamai?

  2.   libro rašo:

    Apie kurią kalbi? nei vienos iš jų neskaičiau kompiuteryje,bet manau piratuose gal rastum :)

Rašyk komentarą